Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat nem engedélyezett |
Az akár 6 fő befogadására alkalmas 2 hálószobás Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia Paranaguá tengerparti elhelyezkedéssel büszkélkedhet, emellett egy 4 km-es távolságra van olyan történelmi jelentőségű helyektől, mint a Fortaleza de Nossa Senhora dos Prazeres.
Az Ilha do Mel State Park csak 1 km-re, míg a Praia da Fortaleza 10 percnyi kocsiútra található a Paranaguá városi nyaraló területétől.
A Paranaguá városi szállás ablakaiból a vendégek élvezhetik a tengerre néző kilátást.
A Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. Az alig 1 km-re lévő Restaurante Mar & Sol brazil ételeket kínál.
- Helyi látnivalók
- Mirante Farol das Conchas1604 km
- Praia do Miguel910 km
- Praia Do Istmo1560 km
- Ilha do mel982 km
- Passeio dos golfinhos Ilha do Mel1430 km
- Mirante do Morro do Sabao1504 km
- Praia Grande246 km
- Praia Do Farol1307 km
- Repülőterek
- Afonso Pena nemzetkozi repuloter114 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat nem engedélyezett
- Tűzoltó készülékek
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia milyen messze van az Afonso Pena nemzetkozi repülőtértől?
Az Afonso Pena nemzetkozi repülőtér és a Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia között 115 km távolság van. - ❓
A Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia biztosít konyhát?
A Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a Casa Em Ilha Do Mel Na Praia Grande Nova Brasilia nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Paranaguá nevezetességei közé tartozik a Morro Do Sabao és a Portugál erőd, amelyek 2 km-re, illetve 4 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Gruta das Encantadas (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.